UWAGA UWAGA!

Zawartość naszych boxów jest unikatowa i w dużej mierze produkty są robione ręcznie przez niewielkie manufaktury. W związku z tym ilość boxów jest bardzo ograniczona bez możliwości dorobienia kolejnych z tą samą zawartością. Obowiązuje pierwszeństwo zakupu. Każda edycja boxów różni się zawartością, a produkty w nich zawarte nigdy się nie powtarzają. 

Profit: Mają Państwo wyjątkową okazję wypróbowania zawsze czegoś nowego.

PREZENT?

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA BOXA NA PREZENT – wystarczy, że prześlesz nam wiadomość z życzeniami dla wybranej osoby, a my dołączymy do zawartości śliczny karnecik z Twoimi życzeniami. Wartość każdego boxa będzie znacznie przewyższała jego cenę sprzedażową, dlatego każde pudełeczko będzie wyjątkową okazją do poznania nowych, polskich marek w super cenie oraz do wsparcia polskich mikro przedsiębiorców. Prawda, że cool?

JAK TO DZIAŁA?

 

Pudełeczka wydajemy co drugi miesiąc (wyjątkiem są edycje specjalne np. tylko dla panów, które będą pojawiały się co kilka miesięcy. Tak drodzy Panowie, pamiętamy także o Was. Wiemy, że prawdziwy mężczyzna XXI wieku, lubi być zadbany).

MISJA:

 

Naturalnie Polski Box to pudełeczko pełne produktów, które powstały w Polsce i nie są dostępne w każdym napotkanym sklepie czy drogerii. Współpracujemy z małymi, często rodzinnymi manufakturami produkującymi naturalne, ekologiczne produkty oraz wyjątkowe rękodzieła. W naszych pudełeczkach znajdziecie zarówno produkty kosmetyczne, nietuzinkowe gadżety, produkty codziennego użytku oraz artykuły spożywcze. Wszystko naturalne, polskie, obłędnie pachnące oraz zupełnie wyjątkowe. Stworzone, by wspomagać polskie mikro firmy i czarodziei - rzemieślników zakochanych tak jak my w organicznych produktach.

 

CO Z ZAWARTOŚCIĄ?

 

Zawartość jest stopniowo zdradzana na naszym FaceBookowym fanpagu oraz na Instagramie przez 3 tygodnie przed wypuszczeniem boxów do sprzedaży online. Co kilka dni będziemy zdradzać Państwu zawartość aktualnego boxa, ale nigdy nie poznacie wszystkich produktów, które będą się w nim kryły – element niespodzianki to coś najbardziej ekscytującego. W każdym boxie znajdziecie:

+ Bosa Pudełka, czyli coś super unikalnego i ciekawego, co naszym zdaniem będzie boxową perełką i niekoniecznie miano to uzyska najdroższy produkt z boxa. Boss Pudełka będzie zawsze opisany i znany wszystkim przed zakupem. 

+ W każdym naszym pudełeczku znajdziecie produkty z różnych kategorii np. pielęgnacja ciała, włosów, twarzy, produkty, które przydadzą się w domu, produkty spożywcze z przeróżnych kategorii, ciekawe i funkcjonalne gadżety, produkty z serii ‘’pokażę Ci jak ale zrób to sam’’ a także wiele innych. 

+ Co najważniejsze – wszystko polskie, naturalne, wysokiej jakości oraz super miłe dla oka. 

+ Każdy box będzie unikatowy. Ilość produktów w boxie oraz jego cena będą ogłaszane przed prezentacją każdego boxa. 

+ Każde pudełeczko będzie zawierało około 4-6 produktów, głównie pełnowymiarowych z różnych kategorii, ale znajdą się także wersje podróżne w sporych rozmiarach. 

+ Zawartość każdego boxa będzie pięknie zapakowana w ekologiczny, elegancki kartonik z recyklingu, bibułki i inne cudeńka oraz zabezpieczona przed ewentualnymi wstrząsami podczas transportu. W środku znajdziecie dokładny opis każdego produktu oraz informację, gdzie możecie je znaleźć gdybyście mieli ochotę na więcej. Wszystko cudne, eleganckie, w większości handmade i oczywiście ekologiczne.