Naturalnie Polski Box 12/21

Edycja dla Panów

"Męski Świat"

Howgh🔥🌫️, howgh🔥🌫️, howgh🔥🌫️! - jak to mawiają w na dzikim zachodzie.

 

O ile parę dobrych lat wstecz, wystarczyło użyć dezodorantu, żeby dostać łatkę lalusia (bo przecież mężczyzna = pot), dzisiaj standardem stały się dobre kosmetyki dedykowane właśnie dla mężczyzn. No bo bogiem a prawdą, który z nas lubił wklepywać tłusty krem w twarz? Las rąk 😅

 

Prawdopodobnie dlatego właśnie jakaś bystra babeczka (to musiała być babeczka, bo facet by sprawę po prostu olał), której zależało, żeby wybranek życia nie był pomarszczony jak Danny Trejo, ale z drugiej strony, wsłuchała się w gorzkie żale swego gacha i wpadła na pomysł, że krem do twarzy wcale nie musi dawać tego feelu, że po plecach będą biegać zimne, mokre, śliskie ciary. Et voila, mamy dzisiaj takie cuda natury... rąk ludzkich, które bez większego bólu dolnego odcinka pleców, w twarz i ręce wklepać idzie.

 

Teraz słuchajcie, siadłem z Agą i specjalnie dla Was (i dla siebie) wyeliminowałem, jak Szwarcuś w "Egzekutorze", wszystkie dziwne wynalazki, które prawdopodobnie będą super- trendy wśród mężczyzn dwudziestego drugiego wieku, ale teraz byście czuli się po prostu dziwnie. Selekcja weszła mocno i mamy świątecznego boxa dla hombres co się "Męski Świat" zwie. Jest prosto jak drwalska siekiera w szczapę. Bez kombinowania i klimatycznie. Generalnie będzie Pan zadowolony.

 

Wstępną selekcję, wszystkich pierdyliard dwieście dziesięć, elementów do męskiego boxa, przeprowadziła Agniecha, dlatego nie mylił się ten, który śpiewał: "This is a man's world, this is a man's world. But it wouldn't be nothing, nothing without a woman or a girl".

 

www.facebook.com/naturalniepolskibox

www.instagram.com/naturalniepolskibox

 

Zamówienia będą przyjmowane do wyczerpania nakładu,
a ten
 będzie mocno ograniczony (ponad połowa boxów jest odłożona dla aktywnych subskrybentek także od razu dajemy znać, że czekanie do ostatniej chwili to zły pomysł 😅).

W zeszłym roku nasze pudełka zniknęły w niecałe dwa tygodnie,

a nie było subskrypcji 🎁🎁🎁

 

MAMY TAKŻE COŚ DLA PAŃ - BOX MAGIA ŚWIĄT pełen produktów, bez których żadna samica się nie obejdzie 👩‍🦱👩‍🦰👩‍🦳

I pamiętajcie, że kupując więcej boxów za wysyłkę płacicie raz 👍
 

Wysyłka 10 grudnia

 


 

JESTEM Z POLSKI !
Wspieraj rodzimy rynek, kupując polskie produkty.

Wiesz co i od kogo kupujesz. To ważne!

 


 

 

 

cena rynkowa:180zł

PROMO cena: 119,90