15 czerwca 2020

Kochani! Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rosną nasze chęci i motywacja do odbywania podróży. Tych bliższych i dalszych.

Nie ważne czy masz 10, 30 czy 60 lat – dusza prawdziwego Wagabundy zawsze pozostaje głodna świata i nowych wrażeń. Wskakuj w wygodne buty, złap butelkę wody i ruszaj – przygoda może czekać tuż za rogiem. Ponieważ zbliżające się wakacje wypchną wielu z nas na szlaki, piesze bądź rowerowe mamy dla Was coś extra.

Przedstawiamy pierwszy produkt z naszego boxa lipcowego, a zarazem Bosa Pudełka, czyli super-kolorowe, super-trwałe, super-wodoodporne i super-piękne workoplecaki oraz nerki od super-utalentowanej Kasi z Kasiowej Szyciowni! Pierwotnie Szyciownia miała służyć jako miejsce do tworzenia rekwizytów do sesji zdjęciowych, gdyż pani Kasia jest także fotografem (FB Studio Apalat).Żaden rekwizyt nie miał jednak czasu być użytym do sesji zdjęciowych, bo to co powstało w Szyciowni od razu zyskało ogromne zainteresowanie i pani Kasia praktycznie od razu ruszyła ze sprzedażą.

A poniżej kilka słów od Pani Kasi o tym, jak powstała Szyciownia:‘’Moją pierwszą maszynę kupiłam 2 lata temu i tak z czasem robiłam coraz więcej różności. Początkowo Szyciownia była formą działalności nierejestrowanej, aby zobaczyć czy na pewno to zainteresowanie zostanie i będzie zarabiało na siebie . Szyciownia jest od kilku miesięcy firmą coraz lepiej działającą i mającą coraz więcej fanów i odbiorców, z czego oczywiście bardzo się cieszę :) Mam dużo planów i pomysłów na przyszłość także jedynie co potrzeba mi na dzień dzisiejszy to dłuższa doba, aby można było realizować wszystkie pomysły!’’

Specjalnie dla nas, Pani Kasia w pocie czoła będzie wyczarowywała workoplecaczki lub nerki w bajkowych kolorach. Jako że zdajemy sobie sprawę z tego, że nie dogodzimy każdemu tym samym wzorem czy kolorem – dajemy Wam wolną rękę i możliwość stworzenia wymarzonego plecaczka lub nerki tak, żeby każdy był jedyny i niepowtarzalny. A więc do dzieła - Prosimy o wybór i wiadomość z numerem tkaniny wzorzystej (specjalnie dla Was wybraliśmy super mix wakacyjnych wzorów) – tkaninę jednokolorową Pani Kasia dobierze sama – element niespodzianki musi przecież być :)

 

Workoplecaki: Kolorowe, wakacyjne wzory w połączeniu z gładkim materiałem prezentują się idealnie :)

Z zewnątrz wykorzystany został materiał wodoodporny. Wewnątrz plecaczek wykończony jest bawełnianą podszewką. Z przodu na łączeniu kolorów mamy też wygodną i sporą kieszeń z zamkiem na przedmioty, które chcemy mieć zawsze pod ręką 

Wymiary:📌 szerokość 32cm📌 wysokość 45cm📌 kieszeń z zamkiem 32cm szer x 17cm wys📌 długość sznurków 62cm

 

Nerki: na pas, biodro lub super modne teraz noszenie przez ramię. Można do nich wrzucić najpotrzebniejsze rzeczy i wybrać się na spacer, wędrówkę, wycieczkę czy na zakupy.

Nerki wykonane są z tkaniny wodoodpornej, zapinane na zamek, z regulacją obwodu – mega jakość, trwałość i zachwycająca kolorystyka.

Wymiary:📌 szerokość 37cm📌 wysokość 9cm📌 głębokość 8cm

 

UWAGA UWAGA

Istnieje możliwość wyboru wzorów nereczek – prosimy o wiadomość z numerem nerki, która się podoba.

Kochani, ilość pudełeczek jest bardzo ograniczona – jedynie 50 sztuk - ze względu na czas potrzebny do uszycia każdego workoplecaczka czy nerki. Są one szyte własnoręcznie przez Kasię od początku do końca, po złożeniu przez Was zamówienia, z dbałością o każdy detal – a to wymaga sporo czasu :)

 

15 PIERWSZYCH OSÓB DOSTANIE DODATKOWY PRODUKT - NIESPODZIANKE JEDNEJ Z MAREK LIPCOWEGO BOXA.