Naturalnie Polski Box

WSPÓŁPRACA

Naturalnie Polski Box to pudełeczko pełne produktów, które powstały w Polsce i nie są dostępne w każdym napotkanym sklepie czy drogerii. Współpracujemy z małymi, często rodzinnymi manufakturami produkującymi naturalne, ekologiczne produkty oraz wyjątkowe rękodzieła. W naszych pudełeczkach znajdziecie zarówno produkty kosmetyczne, nietuzinkowe gadżety, produkty codziennego użytku oraz artykuły spożywcze. Wszystko naturalne, polskie, obłędnie pachnące oraz zupełnie wyjątkowe. Stworzone, by wspomagać polskie mikro firmy i czarodziei - rzemieślników zakochanych tak jak my w organicznych produktach.

 

Jeśli chciałbyś obdarować swoich pracowników, gości weselnych, rodzinę, niepowtarzalnymi prezentami, zapraszamy również do kontaktu. Jesteśmy w stanie stworzyć boxy w zaproponowanych przez Ciebie widełkach cenowych oraz ustalonej tematyce.

 

Jeśli reprezentujesz firmę, która wg. ciebie spełnia kryteria, którymi się kierujemy, koniecznie skontaktuj się z nami. Może to właśnie twoje artykuły zagoszczą w jednej z naszych edycji.

 

 

 

 

Co proponujemy w zamian:

 

Po pierwsze, naturalnie sprzedaż Twojego produktu.

 

Po drugie promocja w mediach społecznościowych.

 

Po trzecie dotarcie do świadomego klienta, czyli:

 

- takiego, dla którego to skąd pochodzi produkt, ma kluczowe znaczenie (nie promujemy produktów, które podróżują 10 000km tylko po to, by zepsuć się w naszych dłoniach)

 

- oczekującego produktu zdrowego i dla zdrowia bezpiecznego (z naciskiem na produkty organiczne), parabenom, polepszaczom, spulchniaczom i dioksynom mówimy stanowcze nie 

 

- nieidącego na kompromis, cena produktu jest drugorzędna, jakość jest najistotniejsza

 

- lubiącego kreatywne, zaskakujące rozwiązania

 

- pozytywnego. Jeśli Twój produkt przypadnie mu do gustu, gwarantujemy, że zyskasz bardzo mocne polecenia wśród znajomych klienta i na mediach społecznościowych - reklama na zasadzie poczty pantoflowej - czyli najlepsza

 

 

Jeśli to jest właśnie to, co robisz i czego oczekujesz, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skontaktujesz się z nami poprzez zakładkę kontakt.

 

 

Nasze poprzednie edycje z produktami firm, z którymi współpracowaliśmy w przeszłości, znajdziesz pod linkami poniżej.

 

www.facebook.com/naturalniepolskibox

www.instagram.com/naturalniepolskibox

 


 

JESTEM Z POLSKI !
Wspieraj rodzimy rynek, kupując polskie produkty.

Wiesz co i od kogo kupujesz. To ważne!